خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه

KOMEG Technology Ind Co., Limited اطلاعات تماس

کیفیت خوب اتاق رطوبت درجه حرارت برای فروش
کیفیت خوب اتاق رطوبت درجه حرارت برای فروش
تحویل سریع و محصولات با کیفیت.

—— گوزیا

همکار دوستانه و دلنشین، "من کارخانه را دوست دارم، من طراحی را دوست دارم، من دوست دارم این کارگاه"

—— واگنر

طراحی و کیفیت من را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

—— آقای یی

"تامین کننده قابل اطمینان محفظه آزمایشگاه آب و هوا".

—— دنیس

چت IM آنلاین در حال حاضر

KOMEG Technology Ind Co., Limited

نشانی : ساختمان 12، دریاچه Songshan، پارک علم و تکنولوژی کوچک و متوسط، شهر دونگوانان، 523808، استان گوانگدونگ، PRChina
آدرس کارخانه : ساختمان 12، دریاچه Songshan، پارک علم و تکنولوژی کوچک و متوسط، شهر دونگوانان، 523808، استان گوانگدونگ، PRChina
زمان کاری : 8:30-18:00(به وقت پکن)
تلفن کاری : +86-769-23321820(زمان کار)   +86- 135-3268-5918(زمان شاغل)
فکس : 86-769-83396675
تماس با ما :
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
(0 / 3000)

تماس با شخص : Ms. KOMEG
عنوان شغلی : Sales Director
تلفن کاری : +86-135 3268 5918
WHATSAPP : +86-13929409801
WeChat : +86-18029096856
پست الکترونیک : us@komegtech.com
تماس با شخص : Ms. Annie
عنوان شغلی : Sales Representative
پست الکترونیک : annie@komegtech.com
تماس با شخص : Ms. Bella
عنوان شغلی : Sales
تلفن کاری : +8613532825374
WHATSAPP : +8613532825374
WeChat : +8613532825374
پست الکترونیک : bella@komegtech.com
تماس با شخص : Miss. Alison
عنوان شغلی : sales engineer
پست الکترونیک : alison@komegtech.com
تماس با شخص : Mr. Louis Long
عنوان شغلی : Sales Director
تلفن کاری : +86-135 3268 5918
پست الکترونیک : louis@komegtech.com
تماس با شخص : Miss. Kitty Ching
عنوان شغلی : Sales Executive of the 3rd. Oversea Dept.
تلفن کاری : 86-15013510613
اسکایپ : kittyching2013
پست الکترونیک : kitty@komegtech.com
تماس با شخص : Ms. Fiona Wang
عنوان شغلی : Sales Executive
تلفن کاری : +86-13428616029
WHATSAPP : +86-13428616029
اسکایپ : shuying.w@hotmail.com
پست الکترونیک : fiona@komegtech.com
تماس با شخص : Ms. Angela Huang
عنوان شغلی : Sales Director
تلفن کاری : +86-18680069808
WHATSAPP : +86-18680069808
اسکایپ : amyhuangwang
پست الکترونیک : angela@komegtech.com
تماس با شخص : Ms. Nancy Wong
عنوان شغلی : Sales Executive of 1st Overseas Dept.
تلفن کاری : +86-186 6648 1206
WHATSAPP : +86-186 6648 1206
اسکایپ : nancy.wong2013
WeChat : +8618666481206
پست الکترونیک : nancy@komegtech.com
تماس با شخص : Ms. anna
عنوان شغلی : Sales Representative
تلفن کاری : +86-18029096856
WHATSAPP : +86-18029096856
پست الکترونیک : anna@komegtech.com
KOMEG Technology(Shenzhen) Co., Limited
نشانی : Building 12, Songshan Lake, Small and Medium-Sized Science and Technology Park, Dongguan City, 523808, Guangdong Province, P.R.China
تلفن کاری : 86-769-22021820
فکس : 86-755-83459887
KOMEG Technology Ind (Hong Kong) Co., Limited
نشانی : FLAT/RM B 8/F CHONG MING BUILDING 72 CHEUNG SHA WAN RD KL
اطلاعات تماس
KOMEG Technology Ind Co., Limited

تماس با شخص: Ms. KOMEG

تلفن: +86-135 3268 5918

فکس: 86-769-83396675

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)